MsTapety

 

Firma MsTapety jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w montażu oklein ściennych renomowanych firm tj. Newmor, Vescom, Muraspec, Len-Tex, tapetowaniu wszelkiego rodzaju tapetami  oraz w  produkcji i układaniu wydruków wielkoformatowych - fototapet.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy służyć Państwu w doradztwie przy wyborze i zakupie tapet, fototapet i oklein ściennych spełniajacych Państawa wymagania zarówno wizualno-estetyczne jak i praktyczne. Dzięki nam mogą mieć Państwo pewność że otrzymają produkt najwyższej jakości w najkorzystniejszej cenie. Tapeta w zależności od rodzaju podłoża, struktury czy nawet koloru wymaga odpowiednio przygotowanej powierzchni  a my powiemy Państwu jak tą powierzchnie przygotować tak aby efekt końcowy był dla Państwa w pełni satysfakcjonujący. W naszej ofercie jest również obmiar ilości potrzebnego do montażu materiału, tak aby płacili Państwo za ilości faktycznie potrzebne a nie za nadwyżki zamówieniowe.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i do klienta indywidualnego.

Oferujemy  Państwu kompleksową usługę przez ściśle wyspecjalizowany zespół fachowców oraz  pełną satysfakcję ze świadczonych przez nas usług.

Przykładowe realizacje